Zásuvky a vypínače v barevném provedení

Snad každý z nás si někdy do domácnosti pořizoval nějaký ten vypínač nebo zásuvku. Vypínače a zásuvky jsou velmi důležité kvůli přístupu elektrického proudu, a to proto, abyste si doma mohli pohodlně rozsvítit světlo nebo zapojit spotřebiče a přístroje. Je tedy více než jasné, že každý od těchto elektroinstalačních prvků očekává nejen funkčnost ale také dlouhou životnost, protože jsou využívány každý den. V dnešní době už nejde jen o funkčnost ale také o jejich vzhled. Lidé čím dál tím více požadují, aby elektroinstalační prvky splňovaly požadavky na design a aby ladily s vybavením interiéru.
kabel u zástrčky

A právě kvůli tomu se rozšířila nabídka na trhu. Do popředí se dostala produktová řada s názvem unica color od světového výrobce elektroinstalačních prvků, který je doslova špičkou ve svém oboru a to nejen u nás, ale také na zahraničním trhu. Elektroinstalační prvky od tohoto výrobce splňují ty nejvyšší nároky na kvalitu, pevnost a odolnost použitých materiálu a hlavně na design. V neposlední řadě i na samotnou cenu. Jediné, co musíte udělat, je vstoupit na internetové stránky unica color a vybrat si to pravé pro vás.

Z největší přednost vypínačů a zásuvek unica color je možnost kombinace strojku, dekoračního rámu a krycího rámečku podle vašich představ. Strojky v této řadě jsou dostupné v bílé nebo slonovinové barvě, která má leštěnou povrchovou úpravu proti usazování prachu. Strojky je možné doladit o barevné dekorační rámečky, které jsou v mnoha různých odstínech všelijakých barev. Díky tomu si můžete sladit vypínače a zásuvky podle toho, jak máte vybavený pokoj.
dvě zásuvky

Můžete mít například v koupelně modré vypínače a v pokoji třeba vypínače žluté. Vše záleží jen na vás a vašem vkusu. Kromě možností výběru barev najdete v této produktové řadě i různé druhy a modely. Nejen tedy vypínačů a zásuvek, ale i dalších elektroinstalačních materiálů, které se vám mohou určitě hodit.

Zásuvky a vypínače v barevném provedení
3 (60%)2